Strona główna » Akcesoria do Switchy i konwertery

Akcesoria do Switchy i konwertery

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kontroler UBIQUITI UniFi Controller Cloud Key GEN 2 PLUS (UCK-G2-PLUS)
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1310/TX1550
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1550/TX1310
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media Konwerter Intellinet 10GBase-T na 10GBase-R, 1x Slot 10GB SFP+ / 1x port 10GB RJ45
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter Intellinet Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC jednomodowy, 20 km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy

Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy

145,00 zł brutto117,89 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS

Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS

125,00 zł brutto101,63 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS

Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS

122,00 zł brutto99,19 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SM SC, 20km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na Slot SFP, 120km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

292,00 zł brutto237,40 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A-2

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A-2

69,00 zł brutto56,10 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP Gigabit 1000Base-T RJ45, 100m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

153,00 zł brutto124,39 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

135,00 zł brutto109,76 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ LR LC Single-Mode 1310nm

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ LR LC Single-Mode 1310nm

414,00 zł brutto336,59 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nm

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nm

274,00 zł brutto222,76 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł Transceiver Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-T RJ45 10 Gigabit
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Zabezpieczenie UBIQUITI ETH-SP-G2

Zabezpieczenie UBIQUITI ETH-SP-G2

79,00 zł brutto64,23 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Opinie o AUTO-KEMOT.PL w Okazje.info
Pobieranie danych...